Propojení s Aukrem

 

Kdo využívá propojení
e-shopu s Aukrem?

emerx na aukru

Aukro řešení

 

Cena propojení e-shopu s Aukrem

  • Cena napojení na Aukro.cz začíná na částce 5 000 Kč.
  • Klienti využívající náš e-shop na míru získají slevu 50%.
  • Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Proč prodávat na Aukru?

Aukro už dnes není pouze aukční portál. Jedná se spíše o hodně velký e-shop různých pordejců. Na Aukru se prodá denně přes 30 000 položek zboží a z toho je 70% nové zboží. Ti nejúspěšnější mají na Aukru milionové obraty.

Prodat na Aukru sem tam nějakou věc je jedoduché. Ale pokud chcete opravdu vydělávat a prodávat stovky nebo i tisíce produktů, budete potřebovat profesionální řešení. Pokud už máte e-shop propojíme Vám ho s Aukrem.

Dříve bylo vystavení produktů na Aukru zpoplatněno. Dnes je vystavení ve většině kaktegorií zdarma. Platíte tedy až v případě, že zboží opravdu prodáte. Tím se výrazně snížily náklady na prodej. Nic už Vám tedy nebrání vyzkoušet také prodej na Aukru.

Jak funguje propojení e-shopu s Aukrem?

Představte si, že veškeré zboží, které nabízíte v e-shopu se automaticky přenáší také na Aukro. Pokud si na Aukru nebo v e-shopu někdo konkrétní produkt koupí, automaticky se upraví skladové zásoby jak na Aukru tak v e-shopu.

Přijatá objednávka na Aukru se také přenese do vaší administrace e-shopu. Nebudete tedy muset sledovat dva systémy, ale vše se odehrává v administraci na kterou jste zvyklí. Změna stavu objednávky nebo výzva k platbě bude odcházet přímo z e-shopu. Nemusíte tedy své zaměstnance učit nic nového. Objednávka může mít pouze příznak např. "Aukro", aby byla rozpoznatelná kvůli statistikám a podobně.

Pokud konkrétní produkt z nějakého důvodu nechcete vystavovat na Aukru, jednoduše při jeho editaci zaškrtnete možnost "Nevystavovat na Aukru". Nabídku lze v editaci prodkutu také předčasně ukončit.

K propojení Vám připravíme také originání vzhled Vašich nabídek na Aukru. Jedná se např. o design ve vašich firemních barvách s logem.


 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.