Webová grafika

 

Komu pomáháme ztvárnit 
jejich příběh díky grafice?

Ruzovyslon.cz

emerx.cz

elpocom

 

Přejít na další reference grafiky

Proč je grafika důležitá?

Grafika je první věc, které si návštěvníci webu nebo e-shopu všimnou. Pro úspěch, nejen na internetu, je velmi důležitá. Pokud váše prezentace bude vypadat obyčejně, bez nápadu a nezaujme během několika málo vteřin, zákazníci zamíří jinam.

Grafické prvky na webu nebo e-shopu neplní pouze funkci hezkého vzhledu, ale slouží také k ulehčení orientace a musí nabádat návštěvníky ke stanovené akci. Pro splnění těchto podmínek je potřeba znát základní pravidla webdesignu a umět je správně využít.

S čím Vám pomůžeme

  • Navrhneme a vytvoříme originální logo, díky kterému se odlišíte od konkurence a zákazníci Vás nebo Vaši firmu poznají na první pohled.
  • Připravíme originální design webu nebo e-shopu na míru vašim aktivitám.
  • Naši kreativitu efektivně využijeme také při tvorbě dalších grafických podkladů. Ať už se jedná o propagaci na internetu nebo mimo něj.
  • Vytvoříme kompletní firemní identitu, kterou se budete nadále prezentovat (barvy, styl písma, design webu nebo e-shopu, letáky, hlavičkové papíry, vizitky a podobně).

 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.