Tvorba e-shopů
 

Pronájem eshopů na míru


Začínáte s podnikáním, nebo jen nemáte dostatek prostředků k pořízení profesionálního eshopu za desítky tisíc korun? To nemusí být žádný problém! Nabízíme Vám měsíční pronájem profesionální řešení na míru.

 
Pronájem eshopů na míru
 

Mnoho našich klientů ocenilo možnost pronajmout si e-shop bez toho, aby museli platit velké částky za jeho zřízení. Snažíme se být pružní a reagovat na potřeby našich zákazníků. Proto jsme přišli s myšlenou nabízet kvalitní eshopy ve variantách pronájmu.

Cena profesionálních eshopů na míru, se pohybuje v desítkách tisíc korun. To může být pro některé menší firmy nebo začínající podnikatele nedostupná možnost. Proto se ohlíží po levnějších možnostech, jako je "krabicový eshop" nebo levný "rychlo eshop", zřízený po pár kliknutích myši. Ze začátku tato možnost možná dostačuje, ale časem majitel takového eshopu zjistí, že mu to nestačí. Objednávky nepřibývají a přemýšlí o vylepšení svého internetového obchodu. Většinou ale zjistí, že možnosti jsou hodně omezené.

Vydejte se rovnou tou správnou cestou!

Neodbočujte do slepé uličky, ze které vede jen těžká a drahá cesta ven. Začněte rovnou s tím nejlepším, s čím můžete. E-shopem na míru ...

Pronájmem eshopu získáte ihned to, co každý klient, který si koupí internetový obchod za plnou cenu. Zřizovací náklady budou ovšem mizivé, oproti ceně, kterou byste zaplatili za celý eshop.

Navíc pokud se vaše podnikání rychle rozroste, můžete si e-shop zakoupit se slevou, kterou už jste za pronájem zaplatili. Potom už vás nečekají žádné další náklady spojené s pronájmem. Eshop bude plně váš.

Využijte tuto jedinečnou možnost už dnes! Vaše podnikání si zaslouží profesionální a kvalitní e-shop na míru. Cena pronájmu začíná na částce 999 Kč bez DPH / měsíc.

 
 

Zajímá vás více? Napište nám:

 
 

Tipy pro Váš web nebo e-shop


Další v této sekci

Chcete zvýšit zisk e-shopu? Pomáhejte a raďte!

Dávno jsou pryč doby, kdy fungovaly suché a rychlé prodejní nabídky e-shopů. Jestli vůbec…


Propojíme Váš e-shop s účetním systémem Pohoda

Propojení e-shopu s účetním systémem je velký skok kupředu ve vašem podnikání. Díky…


 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.