Tvorba e-shopů

 

E-shopy, kterým pomáháme
tvořit jejich příběh:

 

nabytekeu.cz

emerx.cz

Ruzovyslon.cz

naploty.cz

svetsvetla.cz

Přejít na další reference e-shopů

Proč mít vlastní e-shop na míru?

Zákazníků nakupujících na internetu stále přibývá. Přes 85% uživatelů internetu má zkušenost s nákupem v internetovém obchodě. Chcete také oslovit stále rostoucí trh? Pořiďte si specializovaný oborový e-shop.

Nikdy to nebylo jednodušší. Dnešní doba přináší obrovské možnosti a příležitosti jak snadno oslovit zákazníky kdekoliv na světě.  V podstatě máte díky internetu prodejnu v každém koutě světa, v každé vesničce i velkoměstě.

Dnes existuje mnoho levných a rychlých řešení, které vám umožní zřídit si e-shop během několika minut. Výsledky ovšem bývají většinou mizivé. Dá se to přirovnat ke stánku s občerstvením před obchodním domem. Lidé kolem vás projdou, někteří nakoupí, ale většina z nich zamíří do hezkých a profesionálních obchodů uvnitř obchoďáku.

Nevýhodou "krabicového" řešení je malá možnost rozšíření

Internetový obchod na míru s vámi poroste. Pokud budete v budoucnu potřebovat nové funkce, změny grafiky, rozložení, vše je jednoduše možné. Můžete tak získat přesně to, co momentálně k zlepšení svého podnikání potřebujete. Některá z těchto rozšíření mohou být např. propojení e-shopu s účetním programem (např. Pohoda, Money a další), propojení s Aukrem, automatické zlevňování tzv. "ležáků" nebo načítání dat od dodavatelů.

Jaká bude cena e-shopu?

Cena e-shopu na míru začíná na částce 45 000 Kč.
Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Grafika je první věc, které si zákazník všimne

První dojem zákazníka je velmi důležitý. Proto po grafické stránce musí internetový obchod vypadat profesionálně a zajímavě. Na internetu má uživatel jednoduchou možnost, jak e-shop opustit, stačí mu na to jediné kliknutí na tlačítko zpět. Proto je potřeba získat návštěvníkovu pozornost a zaujmout ho hned po několika vteřinách, které v e-shopu strávil.

Vyladěný e-shop také pro vyhledávače

Dalším znakem kvalitního e-shopu je jeho správná optimalizace pro vyhledávače. Optimalizace je důležitá pro to, aby Vás návštěvník na internetu snadno našel. Čím je optimalizace (SEO) lepší, tím výše se zobrazuje váš web nebo e-shop ve výsledcích vyhledávání např. na Googlu nebo Seznamu.

Kvalitní e-shop dodržuje všechny podstatné, technické pravidla SEO (optimalizace pro vyhledávače). Pro roboty vyhledávačů musí být snadné e-shop najít a procházet. Stejně tak, jako pro zákazníky.

Chcete také zvýšit svůj zisk díky internetu? Napište nám svou představu, připravíme pro vás nezávaznou nabídku eshopu na míru.

Je nejvyšší čas začít ...


 

Chcete zvýšit zisk e-shopu? Pomáhejte a raďte!

Chcete zvýšit zisk e-shopu? Pomáhejte a raďte!

Dávno jsou pryč doby, kdy fungovaly suché a rychlé prodejní nabídky e-shopů. Jestli vůbec někdy fungovaly ... Návštěvníci vašeho e-shopu mají v podstatě neomezené možnosti volby a pokud je… Číst dál


Propojíme Váš e-shop s účetním systémem Pohoda

Propojíme Váš e-shop s účetním systémem Pohoda

Propojení e-shopu s účetním systémem je velký skok kupředu ve vašem podnikání. Díky tomuto vylepšení dosáhnete mnohem vyšší efektivity práce a ušetříte tak sobě nebo svým zaměstnancům mnoho… Číst dál


Pronájem eshopů na míru

Pronájem eshopů na míru

Začínáte s podnikáním, nebo jen nemáte dostatek prostředků k pořízení profesionálního eshopu za desítky tisíc korun? To nemusí být žádný problém! Nabízíme Vám měsíční pronájem profesionální… Číst dál


 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.