Tvorba webů

 

 

Weby, kterým pomáháme
tvořit jejich příběh:

ZŠ Švabinského

Veronika Ždímal

Mamut na kmíně

Data Elpocom

Přejít na další reference webů

Proč mít moderní web na míru?

Prezentace na internetu je dnes pro každou firmu nebo instituci základ. Pokud lidé hledají služby nebo produkty, které nabízíte, je internet první místo kam zamíří. Většina návštěvníků nechce hned nakoupit. Potřebují pro svá rozhodnutí informace v podobě textů, fotografií a dnes především také videí.

Proto je nutné správně prezentovat na internetu vše, co může zákazníky přesvědčit, že jste pro ně ta nejlepší volba. Návštěvníkům vašeho webu musí byt během několika málo vteřin jasné, čím se zabýváta a jak vyřešíte jejich problém.

Pokud tuto podmínku splníme, jsme na dobré cestě ke splnění cílů webu (ať už jde o nákup, přečtení článku, registraci nebo cokoliv jiného).

Jaká bude cena webu?

Cena za tvorbu webu na míru začíná na částce 20 000 Kč.
Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Co je vlastně moderní web na míru?

Je to takový web, který splňuje základní pravidla použitelnosti v mobilních zařízeních (tablety, mobilní telefony). Je přehledný, graficky i obsahově zajímavý a má různé akční prvky, které nabádají návštěvníky k akci a vedou je k Vámi stanoveným cílům.

Může to znít jako samozřejmost, ale mnoho webů i e-shopů tyto základní pravidla nesplňují. Pokud chcete předčit svou konkurenci zaměřte se především na výše zmíněné prvky. Už jen tímto budete na dobré cestě k úspěchu. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Pokud již web máte, ale není dostatečně efektivní a optimalizovaný pro mobilní zařízení, je potřeba provést tzv. redesign. Tato práce obnáší kompletní záměnu designu webu za novou grafiku, která bude responsivní. Zároveň tím také získáte novou podobu rozložení prvků na webu tak, aby web lépe plnil stanovené cíle.

Ať už potřebujete nový web nebo vylepšit ten stávající, jsme připraveni vyslechnout si vaše představy a najít to nejvhodnější řešení. Napište nám, domluvíme si nezávaznou konzultaci.

Uvidíte, že poznáte rozdíl. Stejně jako desítky ostatních spokojených klientů.


 

Potřebujete na webu rozsáhlou fotogalerii?

Potřebujete na webu rozsáhlou fotogalerii?

Jste fotograf, pečete dorty nebo jen máte co ukázat? Připravíme Vám moderní fotogalerii na míru, do které můžete nahrávat stovky fotografií najednou. Jediným kliknutím se vybrané fotografie… Číst dál


Rezervační systém pro hotely, chaty a penziony

Rezervační systém pro hotely, chaty a penziony

Rezervační systém je skvělou možností, jak rychle a snadno získat nové zákazníky. Lidé už dnes nejraději pracují s internetem, místo toho, aby museli telefonovat nebo si dokonce něco chodit… Číst dál


 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.