Video marketing

 

 

Průměrný strávený čas návštěvníka na stránce

 

Google hodnotí stránky s video obsahem 5x lépe, než stránky bez videa

 Jsme připraveni podpořit vaše podnikání animovaným videem, ať už děláte cokoliv

 

Proč začít s video marketingem?

Video je dnes jednou z nejpopulárnějších forem prezentace na internetu. Čím dál více uživatelů nechce číst dlouhé texty a mnohem raději si pustí video. Pokud je ovšem konkrétní stránka videem vůbec prezentována.

Video už dnes bereme na internetu jako samozřejmost. Mnoho služeb i produktů je prezentováno videem. E-shopy vytvářejí různé video poradny, recenze a prezentace. Když video na webu nebo e-shopu chybí, mnoho návštěvníků web opouští a zamíří třeba k Vaší konkurenci.

Pokud víte, že Vaše konkurence video marketing již využívá, je nejvyšší čas také začít.  Nechcete-li usnout na vavřínech a promarnit svou šanci, vrhněte se do video marketingu ihned. Nejlépe ještě dříve než ostatní. 

Co chcete videem prezentovat?

Video prezentací je mnoho druhů. Lišit se mohou jak svým obsahem tak formou. Důležité je pro Vás ujasnit si základní obsah:

  • Chcete prezentovat svou firmu? Co děláte? V čem jste nejlepší?
  • Nebo potřebujete především vyzdvihnout Váš skvělý produkt?
  • Případně chcete vytvořit video odpovídajíci na časté dotazy?

Možností je samozřejmě mnohem více. Záleží pouze na Vaší fantazii a možnostech. V každém případě je jisté, že video má pozitivní vliv na návštěvníka e-shopu nebo webu a udrží jeho pozornost na konkrétní stránce mnohem déle. Řekněte sami, dočetli jste tento text až sem jako první, nebo jste si před tím raději pustili krátké video na začátku? Čeho jste si všimli, po příchodu na tuto stránku, jako první? Pokud videa, jste na tom stejně jako miliony jiných lidí. Tak stejně si videa zákazníci všimnou na vašem e-shopu nebo webu.

Stále přesto platí, že obsah je král. Ať už se jedná o textový, grafický nebo video obsah. Klasické texty jsou pro web velmi důležité především z pohledu vyhledávačů. Do videa bohužel vyhledávače zatím nevidí, proto je dobré video vždy doplnit textovým popisem. Někteří z nás si i přes vymoženosti videa rádi přečtou text. Pokud se jedná např. o drahý produkt v e-shopu, čtou zákazníci mnohem více a detailněji, protože chtějí přesně vědět, co za své peníze dostanou.

Video tedy neni samospásné a nehodí se pro všechny případy. Rádi Vám poradíme zda je pro Vás video vhodnou formou prezentace a bude mít pozitivní vliv na dosažení stanovených cílů.

Jaká bude cena tvorby videa?

Cena video animace na míru začíná na částce 6 000 Kč.
Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

S čím Vám pomůžeme?

  • ZenArt se zaměřuje především na tvorbu animovaných, prezentačních videí všeho druhu.
  • Jedná se o podobná videa, která můžete vidět různě na tomto webu.
  • Animovaná videa jsou moderní způsob jak hravě představit co nabízíte.
  • Lidé taková videa milují a rádi si je pouští, protože na ně působí pozitivně, vtipně, ale zároveň mají informační hodnotu a jsou nejrychlejším zdrojem informací.
  • Nabízíme také možnost střihu a postprodukce vašeho natočeného videa (např. firemní večírky, akce, oslavy či svatby).

 
 

Právě teď je ten nejlepší čas zviditelnit se na internetu

Ani zítra ani později, ale právě teď. Jde jen o to, kdy začnete. Čím dřív to bude, tím dříve dosáhnete svých snů.

Chci začít teď
 

Co o nás říkají klienti?

Propojíme Váš e-shop s řadou dalších aplikací a služeb

Díky velkým možnostem propojení ušetříte spoustu času a tím také peněz!

Jaké používáme technologie a služby?

Pokud Vás zajímá jaké technologie bude využívat Váš nový web nebo e-shop najdete je níže. Také spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními projekty.